JF02253791       CLASSICS
FOSSIL

JF02253791 CLASSICS

Шифра на артикл: 11168
0 МКД
5.890 МКД
3.534 МКД
Заштеда: 2.356 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит 62
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи

Алки 16673
1.791 МКД
1.990 МКД
Алки 16672
3.321 МКД
3.690 МКД
Алки 16629
2.061 МКД
2.290 МКД