JF02254791       CLASSICS
FOSSIL

JF02254791 CLASSICS

Шифра на артикл: 11167
0 МКД
4.090 МКД
2.454 МКД
Заштеда: 1.636 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд FOSSIL
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Сваровски елементи, Челик
Должина на накит 465
Достапност OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс