MKJ6638710 506
MICHAEL KORS

MKJ6638710 506

Шифра на артикл: 13474
0 МКД
6.490 МКД
3.245 МКД
Заштеда: 3.245 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 17,2
Боја на накит Златна
Достапност ГТЦ Приземје