PJ.25147PSS/01   KINGDOM
POLICE

PJ.25147PSS/01 KINGDOM

Шифра на артикл: 9869
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на накит Челик
Должина на накит 700