MKJ4147791
MICHAEL KORS

MKJ4147791

Шифра на артикл: 11092
0 МКД
11.290 МКД
6.774 МКД
Заштеда: 4.516 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд MICHAEL KORS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Должина на накит 60
Достапност Скопје Сити Мол