SABK27 FIOREMIO
MORELLATO

SABK27 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9124
0 МКД
7.390 МКД
2.956 МКД
Заштеда: 4.434 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност Битола - Широк Сокак, OUTLET Аеродром