SABK17 FIOREMIO
MORELLATO

SABK17 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9120
0 МКД
5.990 МКД
2.396 МКД
Заштеда: 3.594 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Огрлици
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност OUTLET Аеродром