SABK12           FIOREMIO
MORELLATO

SABK12 FIOREMIO

Шифра на артикл: 9118
0 МКД
5.990 МКД
2.995 МКД
Заштеда: 2.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Обетки
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Дијамант, Циркони, Челик
Достапност Куманово, OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс