SADA09014 CUOREMIO
MORELLATO

SADA09014 CUOREMIO

Шифра на артикл: 9110
Провери достапност
0+ komada na lageru
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Прстен
Бренд MORELLATO
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Циркони, Челик
Дијаметар на прстен 17,2