UBB41313
GUESS

UBB41313

Шифра на артикл: 7336
0 МКД
12.990 МКД
5.196 МКД
Заштеда: 7.794 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Алки
Бренд GUESS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на накит Кожа, Метал, Платно, Циркони
Достапност OUTLET Аеродром