DW00100077       CLASSY WINCHESTER
DANIEL WELLINGTON

DW00100077 CLASSY WINCHESTER

Шифра на артикл: 12295
0 МКД
8.490 МКД
5.094 МКД
Заштеда: 3.396 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DANIEL WELLINGTON
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 34
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Бела
Боја на куќиште Роуз Голд
Боја на ремче Розева, Тегет
Стил Секојдневен, Тренди
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи