PRW-3000-2B
PRO TREK

PRW-3000-2B

Шифра на артикл: 12276
0 МКД
18.990 МКД
9.495 МКД
Заштеда: 9.495 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд PRO TREK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 56
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Алтиметар, Барометар, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Отпорност на ниски температури, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Сина, Црна
Боја на ремче Сина
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи