1-1117.1FN       LIVERPOOL
JACQUES LEMANS

1-1117.1FN LIVERPOOL

Шифра на артикл: 11807
0 МКД
15.390 МКД
9.234 МКД
Заштеда: 6.156 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 44
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност OUTLET Аеродром