PRG-270-1E
PRO TREK

PRG-270-1E

Шифра на артикл: 16483
0 МКД
14.490 МКД
13.041 МКД
Заштеда: 1.449 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд PRO TREK
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Гума
Материјал на ремче Гума
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 52,4
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Алтиметар, Барометар, Дигитален, Дигитален компас, Илуминација, Календар, Отпорност на ниски температури, Плима и осека, Светско време, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер, Термометар
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи