GMW-B5000TFG-9E
G-SHOCK

GMW-B5000TFG-9E

Шифра на артикл: 16254
0 МКД
45.990 МКД
45.990 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд G-SHOCK
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 43,2 X 49,3
Функција на часовник BLUETOOTH 4.0, PHONE FINDER, Аларм, Атомско сметање (MULTI BAND 6), Дигитален, Илуминација, Меморија на дневник на летови, Отпорност на удари и вибрации, Пронаоѓач на телефон, Соларно напојување, Стоперка, Тајмер
Водоотпорност на часовник 20 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Златна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Правоаголно
Достапност Скопје Сити Мол