PL.14273JPORU/02 SHADOW
POLICE

PL.14273JPORU/02 SHADOW

Шифра на артикл: 9845
Провери достапност
Odredi veličinu
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Пластика
Материјал на ремче Гума
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 49
Функција на часовник Дигитален
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Акрилно
Стил Спортски