DZ7371           THE DADDIES SERIES
DIESEL

DZ7371 THE DADDIES SERIES

Шифра на артикл: 11147
0 МКД
23.890 МКД
14.334 МКД
Заштеда: 9.556 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 57
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Црна
Боја на куќиште Златна
Боја на ремче Црна
Стил Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност OUTLET Аеродром, OUTLET Беверли Хилс