PL.14383JSU/61M DRIVER
POLICE

PL.14383JSU/61M DRIVER

Шифра на артикл: 9827
0 МКД
9.890 МКД
9.890 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд POLICE
Пол Машки
Попуст Без попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 54
Функција на часовник Мултифункциски
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност ГТЦ Приземје