R2353113001      JOEY GENT
PEPE JEANS

R2353113001 JOEY GENT

Шифра на артикл: 9792
0 МКД
8.590 МКД
2.577 МКД
Заштеда: 6.013 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд PEPE JEANS
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 40
Функција на часовник Датум, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи