DZ1370           DOUBLE DOWN
DIESEL

DZ1370 DOUBLE DOWN

Шифра на артикл: 11140
0 МКД
10.390 МКД
9.351 МКД
Заштеда: 1.039 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд DIESEL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 46
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Стил Спортски
Достапност Скопје Сити Мол

Слични производи