R2353102510      CARRIE
PEPE JEANS

R2353102510 CARRIE

Шифра на артикл: 9587
0 МКД
9.190 МКД
2.757 МКД
Заштеда: 6.433 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд PEPE JEANS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 36
Функција на часовник Три стрелки
Водоотпорност на часовник 3 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи