ME3064           TOWNSMAN
FOSSIL

ME3064 TOWNSMAN

Шифра на артикл: 11101
0 МКД
13.690 МКД
12.321 МКД
Заштеда: 1.369 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд FOSSIL
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Кожа
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Автоматик
Големина на куќиште на часовник 44
Функција на часовник 12/24 часа, Три стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност ГТЦ Приземје, Рамстор, Палма Мол, Битола - Широк Сокак, Гостивар, Куманово, Тетово Центар, Струга