A19615G BFD 105
NAUTICA

A19615G BFD 105

Шифра на артикл: 9263
0 МКД
13.890 МКД
6.945 МКД
Заштеда: 6.945 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд NAUTICA
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Платно
Тип на механизам Аналоген
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 50
Функција на часовник Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Боја на бројчаник Маслинесто зелена
Боја на куќиште Црна
Боја на ремче Маслинесто зелена
Стил Секојдневен, Спортски
Форма на куќиште на часовник Округло
Достапност Скопје Сити Мол