CRA098A212D      LIPARI
CERRUTI 1881

CRA098A212D LIPARI

Шифра на артикл: 8417
0 МКД
12.390 МКД
7.434 МКД
Заштеда: 4.956 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Попуст Со попуст
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 42
Функција на часовник Датум, Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи