CRA089A211G      VELIERO
CERRUTI 1881

CRA089A211G VELIERO

Шифра на артикл: 8411
0 МКД
17.990 МКД
8.995 МКД
Заштеда: 8.995 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд CERRUTI 1881
Пол Машки
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 42
Функција на часовник Датум, Хронограф
Водоотпорност на часовник 10 BAR
Стакло на часовник Минерално
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи