1-1755D          YORK
JACQUES LEMANS

1-1755D YORK

Шифра на артикл: 7854
0 МКД
12.290 МКД
6.145 МКД
Заштеда: 6.145 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Часовници
Бренд JACQUES LEMANS
Пол Женски
Попуст Со попуст
Материјал на часовник Челик
Материјал на ремче Челик
Вид на механизам Кварцен
Големина на куќиште на часовник 20
Функција на часовник Две стрелки
Водоотпорност на часовник 5 BAR
Стакло на часовник Сафирно
Достапност OUTLET Аеродром

Слични производи