DQ-981-7E
CASIO

DQ-981-7E

Шифра на артикл: 14512
0 МКД
1.790 МКД
1.790 МКД
Заштеда: 0 МКД
Извести ме за попуст
Провери достапност
  • NSZ
0+ komada na lageru
Количина:
2
1
Зачувај во листа на желби
Избор на начини за плаќање
Избор на начини за плаќање
Можност за промена во продавница
Можност за промена во продавница
Pomoć

Остави коментар

Карактеристика Вредност
Категорија Будилник
Бренд CASIO
Попуст Без попуст
Тип на механизам Дигитален
Вид на механизам Кварцен
Функција на часовник 12/24 часа, Аларм, Дигитален, Илуминација, Календар, Термометар, Хигрометар
Стакло на часовник Акрилно
Боја на куќиште Бела
Достапност Скопје Сити Мол, ГТЦ Приземје, Палма Мол