Блог

-20% на Just Cavalli + гратис алка

03.12.2018.

Добиваш -20% попуст на целиот асортиман од Just Cavalli и гратис алка*!

 

Одбери за себе или подарок.

 

Посети не во некој од нашите продажни салони или нарачај онлајн.

 

Целиот избор на модели од Just Cavalli е на следниот линк.

 

*За секој купен производ од Just Cavalli кој е на 20% попуст, следи гратис алка (додека има залиха):

Остави коментар

Слични статии

06.
Oct.
2018.
Блог
На 6 Октомври 2018, во Скопје, заедно со TDFU го прославивме 35-тиот роденден на G...
09.
Jul.
2018.
Блог
Часовниците ZEPPELIN отсликуваат целосна рамнотежа помеѓу квалитет, префинет изгле...