ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА EDIFICE EQB-1000XD
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА НАД 600 ден
WE NEVER CLOSE - SHOP ONLINE

BLING IT UP

  • Купи часовник и добиј 50% попуст на накит!
  • За еден купен часовник, следува попуст од 50% на еден производ од категоријата накит.
  • Попустот важи во сите продажни салони на MY:TIME, како и за онлајн нарачки.
  • При онлајн нарачки во кошничка внеси ПРОМО КОД: bling-bling
string(0) ""
string(0) ""