LOADING IMAGES

MK6466 BRIAR

19090,00МКД


Сити Мол, Палма Мол - Тетово

Бренд кој е воден од визијата дека стилот е софистициран исто колку што е толерантен, и модерен исто колку што е безвременски.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 40 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик