LOADING IMAGES

MK5605 BRADSHAW

17290,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Струга

Бренд кој е воден од визијата дека стилот е софистициран исто колку што е толерантен, и модерен исто колку што е безвременски.

Водоотпорност: 10 bar

Стакло: Минерално

Големина: 36 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Хронограф

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи