LOADING IMAGES

LP-113F LA PASSION

12290,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Битола - Широк Сокак

Самото тоа што Kevin Costner е заштитно лице на Jacques Lemans, доволно говори за префинетоста и луксузот на овие часовници. Одличниот дизајн и пристапните цени се дополнителна причина да го одберете овој бренд.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 37 mm

Механизам: Кварцен

Пол: Женски

Функција: Две стрелки

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Ремче - Челик


Поврзани производи