LOADING IMAGES

ME3105 TOWNSMAN

14890,00МКД


Рамстор, ГТЦ приземје, Сити Мол, Палма Мол - Тетово, Куманово, Гостивар, Битола - Широк Сокак, Тетово - Центар, Кавадарци, Струга

Дизајнот на производите ги следи трите главни принципи: безвременски стил, автентична инспирација и спонтана креативност.

Водоотпорност: 5 bar

Стакло: Минерално

Големина: 44 mm

Механизам: Автоматик

Пол: Машки

Функција: Три стрелки, Датум

Материјал: Основа - Челик

Ремче: Кожа


Поврзани производи